• Strona Glówna
  • Wykład inspiracyjny z BMI Executive Institute – 30.11.2022

Wykład inspiracyjny z BMI Executive Institute – 30.11.2022

To, że cyberataki są tylko zmartwieniem „grubych ryb” lub organizacji rządowych, jest mitem – takim, który najlepiej porzucić w 2022 roku. Niezależnie od tego, czy są bezpośrednim celem, czy szkodą uboczną, cyberataki mogą mieć negatywny wpływ zarówno na obywateli, jak i na prywatne firmy z jednego powodu: są do tego przeznaczone.

Już 30.11 o godz. 12:00 dowiedz się, jak liderzy technologii pakietu C z Nord Security dostosowują środki bezpieczeństwa cybernetycznego, które możesz zastosować w swojej firmie już dziś:
– Oceń higienę cybernetyczną swojej firmy, aby zaplanować kolejne kroki w celu poprawy cyberbezpieczeństwa
– Zbuduj prawdziwą cyberodporność całej swojej siły roboczej i wyprzedzaj zaawansowane strategie hakerskie
– Przygotuj plan ciągłości działania, aby móc utrzymać działalność biznesową w przypadku wystąpienia kryzysu

Zarejestruj się na webinarium już dziś i dołącz do Ieva Soblickaite, CPO, NordPass i Tomas Smalakys, CTO, NordLocker/NordPass, aby unowocześnić swoją strategię zarządzania ryzykiem biznesowym.

Specjalne upominki dla uczestników
Wszyscy uczestnicy będą mile zaskoczeni! Partner imprezy Nord Security podaruje uczestniekom dostęp do NordPass. Zapomnij o staromodnych sposobach zapamiętywania poufnych informacji, w tym haseł. Korzystaj z NordPass i zarządzaj hasłami, kartami kredytowymi i danymi osobowymi w jednym bezpiecznym miejscu! Bardziej szczegółowe informacje zostaną podane wraz z samym prezentem. To świetna okazja, aby rozpocząć własną, bardziej odporną na cyberataki podróż!

>>> ZAPISZ SIĘ