• Strona Glówna
  • Wykład Inspiracyjny André Mierzwa – The Human Factor – How to strike a mutually beneficial deal with a financial investor | 20.06.2024 godz. 17:00

Wykład Inspiracyjny André Mierzwa – The Human Factor – How to strike a mutually beneficial deal with a financial investor | 20.06.2024 godz. 17:00

20 czerwca o godzinie 17:00 odbędzie się kolejny wykład inspiracyjny (online) w języku angielskim.  Tym razem spotkamy się z André Mierzwą – wykładowcą Szkoły Biznesu PW, który poprowadzi wykład pt. „The Human Factor – How to strike a mutually beneficial deal with a financial investor “.

André Mierzwa – Partner Zarządzający 21 Concordia, funduszu private equity inwestującego w polskie spółki prywatne. Partnerem strategicznym jest 21 Invest, francusko-włoska grupa zarządzająca ponad 1,5 mld euro, kierowana przez Alessandro Benettona.

 O wykładzie:

Każdy przedsiębiorca szukający finansowania na rozwój swojej firmy ma kilka opcji, od wejścia na giełdę po znalezienie inwestora strategicznego. Zawarcie umowy z funduszem private equity wydaje się oferować najlepsze z obu światów – właściciel może nadal zachować operacyjną kontrolę nad firmą i planować jej sprzedaż później, po wyższej cenie niż obecna wycena. Jest jednak jedno „ale”. Osiągnięcie obustronnie korzystnej umowy zarówno dla przedsiębiorcy, jak i funduszu. I trzymanie się jej. André Mierzwa dzieli się swoimi praktycznymi spostrzeżeniami na temat tego, jak to osiągnąć i jakie pułapki mogą się pojawić na drodze do sukcesu.

>>ZAPISZ SIĘ!

Kiedy? 20 czerwca o 17:00! (online)