Wizyty w firmach


lewy sro prawy


Nowość!
WIZYTY W FIRMACH PARTNERSKICH

Sesje wyjazdowe do firm partnerskich z sektora nowych technologii i innowacji pozwalają uczestnikom wizyt na  poznanie danego biznesu od strony wcześniej dla nich niedostępnej.

Dzięki współpracy z firmami z wielu zróżnicowanych sektorów nasi studenci mają możliwość wziąć udział w ekscytujących i poszerzających horyzonty wizytach w firmach partnerskich. Podczas odwiedzin uczestnicy mogą od praktycznej strony poznać zasady działania danego biznesu oraz dowiedzieć się więcej na temat całego sektora, w którym funkcjonuje dana firma. Rozbudowana oferta wizyt daje studentom możliwość dowiedzenia się więcej na temat interesujących ich firm i sektorów.


lewy  sro  prawy


Do grona firm partnerskich Szkoły Biznesu PW należą m. in. AIUT Sp. z o.o., APA Sp. z o.o., ASTOR Sp. z o.o., Central Laboratory CEZAMAT, Dell Technologies Inc,, ELPLC S.A., High Technology Machines Sp. z o.o, Hitachi Energy Ltd., KUKA AG czy Siemens.


lewy  sro  prawylewy

 

lewy  sro  prawylewy

lewy  sro


Zdobądź kompleksową i praktyczną wiedzę z obszaru działania i koordynowania. Weź udział w sesjach wyjazdowych do dużego spektrum firm partnerskich.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89