Webinar Talent Tree: Personal Branding Managera| 22.05.2024, godz. 17:00 Anna Zadrożna

22 maja 2024 o godzinie 17:00 odbędzie się kolejny webinar z cyklu Talent Tree! „Personal Branding Managera”, który poprowadziła Anna Zadrożna, konsultantka w Career Angels Polska.

W trakcie webinaru dowiecie się:

Na Wasze pytania odpowiemy podczas webinaru prowadzonego w ramach cyklu Talent Tree Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.
Anna Zadrożna z Career Angels wyjaśni, jak skutecznie i świadomie budować swoją markę osobistą jako manager.

O Career Angels Polska: od 2010 firma wspiera doświadczonych managerów i executives w zarządzaniu swoimi karierami, szukaniu pracy oraz w odpowiednim pozycjonowaniu się na rynku pracy, m.in. poprzez portal LinkedIn.

Webinar jest organizowany w ramach współpracy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Career Angels Polska.

>>>ZAPISZ SIĘ

Kiedy? 22 maja o 17:00! (online)

Link do webinaru zostanie przesłanyw dniu wydarzenia drogą mailową.