Studia i szkolenia dla firm


Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej posiada ponad

28-letnie doświadczenie w kształceniu kadry menedżerskiej zarówno w formie tradycyjnej, jak i online! 

 

Oferujemy unikatowe zamknięte programy dedykowane firmom i instytucjom, które potrzebują wsparcia w efektywnym rozwoju kompetencji swoich pracowników. Wszystkie nasze programy zamknięte tworzone są na zamówienie i ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

  

Oferta programów zamkniętych Szkoły Biznesu PW dla firm i instytucji:

Opracowujemy programy studiów czy szkoleń każdorazowo w ścisłej współpracy z Klientem, w oparciu o zdiagnozowane potrzeby, cele i oczekiwane rezultaty oraz rekomendację najbardziej adekwatnych treści i rozwiązań. Każdy z Klientów współtworzy program. Kładziemy szczególny nacisk na powiązanie biznesu z technologiami przyszłości.

Podnosimy kompetencje naszych klientów w obszarze: zarządzania, przywództwa, innowacyjności, inwestycji, finansów, przedsiębiorczości start – upowej, sztucznej inteligencji, strategii, marketingu, hr. Zarówno studia, jak i szkolenia posiadają dopasowany do konkretnej firmy program, kadrę oraz formę (stacjonarnie lub/i online) i metody prowadzenia zajęć (wykłady, projekty grupowe, case study, gry symulacyjne, feedback peer – to – peer, warsztaty, dyskusje, sesje integracyjne). Programy zamknięte realizowane są w dogodnym dla klienta trybie, miejscu i czasie.

Naszymi klientami są największe firmy z różnych branż: 

                   

                  

 

Nasze programy edukacyjne łączą model wiedzy – „science” z najlepszymi praktykami prowadzenia biznesu, symulacje, case’y i ćwiczenia, coaching, doradztwo oraz wsparcie w praktycznym wdrożeniu w organizacjach. Zapewniamy, że nasi wykładowcy mają praktyczne wieloletnie
i międzynarodowe doświadczenie w biznesie, a wykłady i warsztaty są zawsze dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Bazujemy na najnowszych metodykach i framework’ach wykorzystywanych do przekazywania wiedzy w sposób uproszczony, efektywny i maksymalnie praktyczny.

To co nas w szczególności wyróżnia to planowanie naszych programów wychodzących poza horyzont samej edukacji. Nasz zespół ekspertów ma doświadczenie we wspieraniu klientów w praktycznym wdrożeniu projektów biznesowych, które przekładają się bezpośrednio na realizacje celów danej organizacji.

  

Przykłady zrealizowanych zamkniętych programów studiów:

Dołożymy najwyższej staranności we wsparciu Państwa firmy w osiągnięciu maksymalnych korzyści podczas prowadzenia „szytych na miarę” programów studiów i szkoleń dla Państwa pracowników.

Zapraszamy serdecznie!

   


 

Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o kontakt:

Edgar Klusa

e-mail: Edgar.Klusa@Biznes.Edu.Pl

mob. (+48) 887 788 820

tel. (+48) 22 234 70 72


 

Przykładowe szkolenia: