Studia MBA Executive – wszechstronny rozwój współczesnego menedżera

Prestiżowe, międzynarodowe studia podyplomowe MBA Executive gwarantują profesjonalne szkolenie dla średniej i wyższej kadry menedżerskiej. Organizowane przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej umożliwiają wszechstronny rozwój specjalistów od zarządzania.

Co dają studia MBA Executive?

Zapisując się na studia MBA Executive, podejmujesz krok, który wpłynie pozytywnie na rozwój Twojej kariery. Wiedza przekazana od praktyków gwarantuje znaczne poszerzenie umiejętności i zdobycie nowych kompetencji niezbędnych w pracy zawodowej.

W trakcie studiów MBA nacisk kładzie się na indywidualny rozwój osobisty, innowacyjność oraz przedsiębiorczość. Po ukończeniu kursu otrzymujesz narzędzia do analizowania najnowszych trendów i ich wdrażania w miejscu pracy.

Świat biznesu zmienia się bardzo szybko, tak samo jak założenia konkretnych przedsiębiorstw, a studia MBA Executive przystosowują menedżera do pracy w sytuacjach kryzysowych, prawidłowego zarządzania zasobami ludzkimi, jak i podejmowania wyzwań w zakresie wdrażania nowych, cyfrowych rozwiązań.

Program studiów MBA Executive oparty jest na III filarach:

Zostań najlepszym menedżerem

MBA Executive to intensywny program szkoleniowy, który pozwoli Ci zmierzyć się z wyzwaniami współczesnych menedżerów. Dokładna analiza przypadków i duży poziom samodzielności przy rozwiązywaniu zadań nie tylko zwiększy Twoją wiedzę i kompetencje, ale zbuduje też pewność siebie, co ma kluczowe znaczenie do nowoczesnych liderów.