Szkoła Biznesu PW Partnerem Konferencji SECURITY CASE STUDY 2024

CYBERBEZPIECZEŃSTWO: NOWE WYZWANIA, NOWE ROZWIĄZANIA!

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na konferencję, której partnerem jest Szkoła Biznesu PW.

Już 11 września 2024 roku w centrum Warszawy odbędzie się jedno z większych wydarzeń w świecie cyberbezpieczeństwa – konferencja SECURITY CASE STUDY (SCS). W budynku Varso Place, przy ul. Chmielnej 73, spotkasz uznanych ekspertów, naukowców oraz praktyków IT Security, z którymi będziesz mógł wymienić doświadczenia oraz zdobyć najnowszą wiedzę.

UWAGA!

Kod dla studentów na 15% zniżki: SB_SCS24_15

Dołącz do nas!

Organizator: @Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń

Zarejestruj się: BILETY SECURITY CASE STUDY 2024

Dlaczego warto wziąć udział?

• Prezentacje „case study”: najnowsze trendy, metody i technologie w cyberbezpieczeństwie.
  • Eksperci z branży: networking z liderami, menedżerami IT, szefami bezpieczeństwa (CISO/CSO), specjalistami ds. teleinformatyki i entuzjastami tej dziedziny.
  • Inspirowanie i rozwijanie: wykłady techniczne, panele dyskusyjne, swobodne rozmowy i wymiana doświadczeń.
  • WIELKI FINAŁ LIGI CYBER TWIERDZY 2024: emocjonująca walka o nagrodę główną dla najlepszych zespołów cyberbezpieczeństwa.
  • Dodatkowe atrakcje: konkursy, after party, certyfikat uczestnictwa i punkty CPE.

Nie przegap:

• Możliwości biznesowe i sprzedażowe na SCS EXPO 2024.
  • Spotkania z czołowymi międzynarodowymi ekspertami branży.

Wśród prelegentów SCS 2024 znajdują się min.:

• Thibault Seret / Team Cymru
  • Adam Haertle / Zaufana Trzecia Strona