Pracownicy Szkoły Biznesu na Liście Stu 2018

Z radością informujemy o sukcesie pracowników Szkoły Biznesu PW, którzy znaleźli się na liście zwycięzców plebiscytu Lista Stu 2018najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie oraz w polskim systemie ochrony zdrowia. Gratulujemy!

Uhonorowani zostali: prof. Marcin Czech, prof. Anna Raciborska, prof. Ewa Helwich.

Lista Stu 2018 od 16 lat „Puls Medycyny” wyróżnia osoby, które mają szczególny wpływ na rozwój polskiej medycyny, a od 4 lat także tych, którzy przyczyniają się do poprawy systemu ochrony zdrowia w Polsce. Kandydaci oceniani byli przez kapitułę konkursu w trzech kategoriach: osiągnięcia i dokonania w 2018 roku, reputacja zawodowa i wpływy w środowisku oraz siła publicznego oddziaływania.

Jako najbardziej wpływowe osoby polskiej medycyny zostali uhonorowani:

• dr hab. n. med. prof. nadzw. Anna Raciborska, spec. pediatrii, onkologii dziecięcej, hematologii; Kierownik Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
  • prof. dr hab. n. med. Ewa Helwich, spec. pediatrii, chorób płuc, neonatologii; Kierownik Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, Konsultant Krajowy w dziedzinie neonatologii

Jako najbardziej wpływowa osoba polskiej ochrony zdrowia został uhonorowany:

• dr hab. n. ekon., dr n. med. Marcin Czech, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, prezes elekt Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego, Kierownik Zespołu ds. Zakażeń Szpitalnych IMiD

Serdecznie gratulujemy!

>>> zobacz wszystkie aktualności