Letnie spotkanie SAAMBA | 19.06.2024, godz. 19:30

W imieniu zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy Cię na letnie spotkanie naszej społeczności:
Kiedy: Środa 19.06.2024
Gdzie: Regent Warsaw Hotel, ul. Belwederska 23, Warszawa
Godzina rozpoczęcia spotkania: 19:30.

Wydarzenie uświetni inspirująca prezentacja i warsztaty prowadzone przez niesamowitego gościa – Małgorzata Nowak. Temat przewodni to „Jak budować relacje i zaufanie w biznesie”. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć cenną wiedzę od eksperta!

Nasze spotkanie odbędzie się w niezwykle kameralnej restauracji oraz ogródku hotelu, co stworzy idealną przestrzeń do networkingu i spędzenia czasu w elitarnym gronie studentów i absolwentów Warsaw University of Technology Business School.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby nawiązać wartościowe kontakty i spędzić inspirujący wieczór w doborowym towarzystwie!

Jak się zarejestrować na spotkanie?

Prosimy o rejestrację na wydarzenie przez LinkedIn (view event->register)- pozwoli to nam na sprawną organizację!

Link do formularza na LinkedIn:

Nasze motto Connect to Grow! Dołącz do nas!