Katarzyna Grajda

Doświadczenie zawodowe:

Katarzyna Grajda dołączyła do zespołu Korn Ferry w Polsce w 1997 roku. Na przestrzeni lat miała okazję współpracować zarówno z najbardziej renomowanymi firmami lokalnymi, jak i czołowymi graczami międzynarodowymi. Obecnie, jako Starszy Partner, Katarzyna prowadzi Polskie praktyki FMCG oraz Life Science.

W 2000 roku rozpoczęła również współpracę z firmami z obszaru farmacji, sprzętu medycznego i służby zdrowia, rozwijając tym samym kolejną praktykę. Jej profesjonalizm i skuteczność zostały uznane w 2005 roku nagrodą Korn Ferry za ‘Wysoką Jakość Obsługi Klienta’.

Większość projektów prowadzonych przez Katarzynę Grajdę dotyczy rekrutacji na wysokie stanowiska z obszaru zarządzania, marketingu, sprzedaży, finansów, doradztwa personalnego, jak i wielu innych. Bierze ona również aktywny udział w wielu projektach Leadership & Talent Consulting (LTC), związanych z oceną potencjału kadry menedżerskiej i zarządzaniem talentami.

Wcześniejsze doświadczenia Katarzyny Grajdy obejmują siedmioletni okres pracy w firmie prowadzącej usługi z zakresu selekcji. Katarzyna posiada tytuł MBA z zarządzania zasobami ludzkimi, jak i licencjat z Zarządzania i Marketingu z Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie.

Obywatelstwo:

polskie