Jutronauci: Jak wybrać studia, które mają sens? Prognoza zawodów przyszłości. Rozmowa z Pawłem Urbańskim

152. odcinek podcastu w programie „Jutronauci”. Czy w dzisiejszych czasach studia są koniecznością? Czy wraz ze zmianą rynku pracy zmieniają się uczelnie? Jak wybrać kierunek studiów? Które obszary gospodarki będą się rozwijać? Jakiego rodzaju kompetencje będą potrzebne w gospodarce opartej na sztucznej inteligencji? I czego młodzi ludzie oczekują od swoich szefów?

Aleksandra Sobczak, wicenaczelna „Gazety Wyborczej”, rozmawia z Pawłem Urbańskim, wykładowcą i dyrektorem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.