• Strona Glówna
  • Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji – Twoja szansa na przyspieszenie kariery!

Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji – Twoja szansa na przyspieszenie kariery!

Mogłoby się wydawać, że kompetencje menadżerskie w branży farmaceutycznej nie są potrzebne. To tylko pozory: umiejętności miękkie i kompetencje menedżerskie są niezbędne, aby móc zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa działającego w branży medycznej. Aby rozwinąć cechy liderskie, warto zdecydować się na studia podyplomowe.

Interdyscyplinarne Studia Menadżerów Farmacji – podnieś swoje kompetencje zarządcze

Dla wszystkich tych, którzy pracują w branży farmaceutycznej, a jednocześnie chcą stać się w niej prawdziwymi liderami, idealnym rozwiązaniem są biznesowe studia podyplomowe, które są połączeniem obydwu tych obszarów.

W naszej ofercie znajdziecie m.in. Interdyscyplinarne Studia Menadżerów Farmacji, czyli trwające jeden rok studia podyplomowe dla farmaceutów. Zajęcia zaplanowane są w trybie weekendowym. Dużym atutem studiów jest kadra dydaktyczna – doświadczona i mająca praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania.

Decydując się na Interdyscyplinarne Studia Menadżerów Farmacji można poznać m.in. zasady nadzoru nad bezpieczeństwem w firmach farmaceutycznych, sposoby analizy efektywności procesów prowadzonych w przedsiębiorstwach z tej branży oraz rolę nowoczesnych technologii w codziennej działalności podmiotów z sektora farmaceutycznego. To tylko niektóre z korzyści związane z tymi studiami.

Studia podyplomowe dla menadżerów farmacji to dobry wybór dla tych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje na rynku pracy. Oprócz wiedzy dotyczącej dystrybucji leków, studia pozwolą poszerzyć wiadomości o innych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Ważna jest także przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień związanych z finansami w organizacji czy poznanie nowych sposobów prowadzenia działalności marketingowej z wykorzystaniem narzędzi internetowych.