Akredytacja EFMD dla Executive MBA Szkoły Biznesu PW

Drodzy Państwo,

Z ogromna satysfakcją pragniemy poinformować o ponownym przyznaniu międzynarodowej akredytacji EMFD (dawniej EPAS ) dla programu Executive MBA Szkoły Biznesu PW. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczaniu edukacji biznesowej na najwyższym światowym poziomie.

Nie byłoby to możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania naszej kadry dydaktycznej, pracowników, studentów i absolwentów. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Czym jest Akredytacja EFMD?

EFMD jest globalnie uznawanym organem akredytacyjnym dla szkół biznesowych. Uzyskanie akredytacji EFMD jest potwierdzeniem przestrzegania międzynarodowych standardów jakości, ciągłego doskonalenia się i innowacji w edukacji biznesowej.

Co oznacza akredytacja dla Naszej Społeczności

Wysokie standardy – w rygorystycznym procesie oceniane są wszystkie aspekty naszego programu Executive MBA, w tym program nauczania, kadra dydaktyczna, obsługa studentów oraz rozwój kariery absolwentów, co jest wyznacznikiem wysokich międzynarodowych standardów.

Globalne uznanie – nasza ponowna akredytacja EFMD plasuje nas w elitarnym gronie szkół biznesowych na całym świecie, zwiększając globalną reputację naszej instytucji i wartość naszych dyplomów.

Ciągłe doskonalenie – akredytacja podkreśla stałe zaangażowanie szkoły w ciągłe doskonalenie naszej oferty edukacyjne oraz aktualizowanie naszego programu tak aby był odpowiedzią na zmieniające się potrzeby świata biznesu i naszych studentów.