Dr Shirish C. Srivastava

Doświadczenie zawodowe:

Profesor na uniwersytecie HEC w Paryżu, Francja.

Przed dołączeniem do HEC dr. Srivastava wykładał w Szkole Biznesu Uniwersytetu Narodowego w Singapurze, na którym uzyskał tytuł doktora.

Absolwent Międzynarodowego Programu dla Nauczycieli (ITP) z Kellogg School of Management na Northwestern University i certyfikowany starszy animator kultury (CQ) z The Cultural Intelligence Center, Michigan, USA. Ukończył także habilitację à diriger des recherches (HDR) z Université de Lorraine we Francji.

W HEC Wykłada programy Grande Ecole, magisterskie, doktorskie, Executive MBA i niestandardowe programy edukacyjne dla kadry kierowniczej. Jego bogate doświadczenie obejmuje coaching kadry kierowniczej wyższego szczebla w kwestiach związanych z zarządzaniem technologią, innowacjami, przedsiębiorczością i transgranicznymi relacjami biznesowymi.

Shirish przemawiał gościnnie na różnych forach międzynarodowych, m.in w Australii, Belgii, Brazylii, Chinach, Chorwacji, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Islandii, Indiach, Włoszech, Japonii, Litwie, Malezji, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Peru, Hiszpanii, Singapurze, Słowenii, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, USA, Wielkiej Brytanii oraz Wietnamie.