Program

Program studiów podyplomowych ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance oferowany przez Szkołę Biznesu PW umożliwia zdobycie kompleksowej i praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów. Przedmioty akredytowane F5-F9 prowadzone w Szkole Biznesu PW są zgodne z oficjalnym programem sylabusów ACCA. Poziom nauczania gwarantuje odpowiedni nacisk na ćwiczenie praktycznych kompetencji niezbędnych w pracy finansisty. Oznacza to, że słuchacze zaliczający akredytowane przedmioty w ramach zajęć na uczelni zyskują dodatkowo zwolnienia z części egzaminów ACCA (wszystkie zwolnienia z poziomu Applied Knowledge oraz Applied Skills, F1 – F9), co znacznie przyśpiesza ich drogę do członkostwa w ACCA, oszczędzając przy tym również pieniądze (nawet do kilkuset funtów!).

Zachęcamy również do kontynuacji edukacji w zakresie przygotowań do egzaminów ACCA na naszych studiach podyplomowych Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams.
Egzaminy odbywają się stacjonarnie w Szkole Biznesu PW.

Program studiów ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance zawiera 5 modułów:

Moduł PM: Performance Management

Moduł TX: Taxation

Moduł FR: Financial Reporting

Moduł AA: Audit & Assurance

Moduł FM: Financial Management

Program studiów ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance zgodny z aktualnym sylabusem ACCA.

Sposób realizacji programu

Studenci otrzymują w cenie czesnego materiały pomocnicze od wykładowców oraz ebooki , którymi będą mogli się posiłkować we własnym tempie i wolnym czasie, a także ćwiczenia i praktyczne studia przypadków do rozwiązania w domu. Uważamy, że to ważny element samodzielnej pracy i konieczny dla tych, którym zależy na zdobyciu dyplomu. Jednak najbardziej intensywna nauka  będzie odbywać się pod kierunkiem naszych doświadczonych instruktorów. Każdy moduł obejmuje określoną liczbę tematów programu szkolenia. Po wybranych weekendach przeprowadzone zostaną testy. Po zakończeniu każdego modułu, odbędzie się 3h egzamin końcowy. W razie potrzeby, w krótkim czasie zostanie przeprowadzony egzamin powtórny. Koncentrujemy się na jednym module, zanim przejdziemy do następnego.

In Poland: Joining the Global Economy One Accountant at a Time

Rekrutacja trwa!