Zainwestuj w przyszłość.
Dołącz do ponad 4300 absolwentów
Szkoły Biznesu PW!

Po ukończeniu studiów absolwenci otrzymują prestiżowy dyplom MBA Kaizen Industry 4.0 wydawany przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Partnerów Programu – Kaizen Institute Poland oraz Instytut Industry 4.0. Uczestnicy otrzymają również świadectwo ukończenia studiów podyplomowych podpisane przez Rektora Politechniki Warszawskiej i Dyrektora Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, w zgodzie z ustawą „Prawo o Szkolnictwie Wyższym”.

W ramach studiów, przyznawane są też, cenione i uznawane na całym świecie, Certyfikaty Praktyka, Trenera i Menedżera Kaizen.

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych MBA Kaizen Industry 4.0 i otrzymania świadectwa oraz dyplomu jest łączne spełnienie następujących warunków:

1) Uzyskanie wszystkich zaliczeń przedmiotów przewidzianych planem danych studiów
2) Uzyskanie oceny pozytywnej z pracy końcowej (w formie projektu końcowego) wystawianej przez
promotora
3) Uzyskanie oceny pozytywnej z obrony pracy końcowej, odbywającej się przed komisją
egzaminacyjną
4) Obecność na co najmniej 80% zajęć dydaktycznych

Rekrutacja trwa!

>>>APLIKUJ TERAZ!

i skorzystaj z oferty Early Bird

Spotkanie informacyjne online:
28 maja godz. 17:00