Lider edukacji menedżerskiej w Polsce z 29-letnią tradycją współpracy z renomowanymi uczelniami założycielskimi: HEC School of Management Paris, London Business School oraz NHH – Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Szkoła Biznesu może poszczycić się międzynarodową akredytacją dla programów MBA – EPAS, plasuje się w czołówkach polskich rankingów MBA, została także doceniona w rankingach międzynarodowych. W jej ofercie znajdują się wysokojakościowe programy podyplomowe takie jak prestiżowe studia Executive MBA, Akademia Psychologii Przywództwa, Total Design Management, Studium Farmakoekonomiki czy też programy zamknięte dla firm: od studiów podyplomowych „in-house” po krótsze formy szkoleniowe. Wykładowcy to zarówno profesorowie ze szkół o światowej renomie z doświadczeniem biznesowym, jak i praktycy z międzynarodowych firm.

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów (GFKM) jest organizacją szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w szkoleniach i projektach rozwojowych dla kadry kierowniczej oraz personelu średnich i dużych firm polskich i międzynarodowych. Od ponad 30 lat prowadzimy pełne spektrum programów, w tym programy Executive MBA, szkolenia firmowe, szkolenia otwarte, studia podyplomowe i projekty doradcze, zapewniając dzięki temu swoim Klientom wyjątkową synergię jakości i wartości praktycznej. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów jest organizacją non profit. Wypracowane środki przeznaczamy na realizowanie celów statutowych GFKM, wspierając m.in. rozwój kompetencji miękkich oraz wiedzy o gospodarce, rynku czy zarządzaniu. W ramach działalności non-profit m.in. realizujemy konferencję „GFKM Leadership Conference” czy prowadzimy Akademię Młodego Lidera, wspierającą rozwój młodych menedżerów.

webinar

Trwa rekrutacja!