Justyna Kubicka-Daab

Doświadczenie zawodowe:

Od lipca 2014 Szef Praktyki Doradczej w zakresie Zarządzania Personelem (Human Capital Solutions) na Europę Centralną i Wschodnią w SpenglerFox. Przez ostatnie 3 lata była Partnerem w Amrop, gdzie odpowiadała za projekty z zakresu oceny przywództwa.

Doświadczenie zdobywała także jako Dyrektor Personalny Grupy Eurozet (część Lagardere Active) – holdingu medialnego, zarządzającego pięcioma komercyjnymi stacjami radiowymi, w tym Radiem ZET. Przez 6 lat związana z Deloitte, gdzie przeszła drogę od starszego konsultanta do szefa zespołu doradztwa w zakresie zarządzania ludźmi (Human Capital Advisory Services). Pierwsze doświadczenia doradcze Justyny Kubickiej- Daab pochodzą z pięcioletniej pracy w Neumann Management Institute, którą łączyła z działalnością naukową i akademicką (Wydział Psychologii UW, SWPS, Akademia im. L. Koźmińskiego).

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyła także podyplomowy Kurs Analizy i Rozwoju Instytucjonalnego na Indiana University, Bloomington pod kierunkiem Prof. Elinor Ostrom (Nagroda Nobla z nauk ekonomicznych, 2009). Brała też udział w programach Executive Education w IMD Business School w Lozannie.
Zarządzała ponad 200 projektami doradczymi związanymi z oceną i rozwojem potencjału menedżerskiego oraz przywódczego, zarządzeniem wynikami pracy, zarządzaniem zmianą, kulturą organizacyjną, rekrutacją i zmianą profesjonalną.

Jest autorką publikacji zarówno o charakterze naukowym, jak i biznesowym, a także autorem tłumaczenia kilku książek.

Obywatelstwo:

polskie